Wykorzystanie coachingu w pracy ze sportowcami. Bartosz Berendt. Warszawa

Wykorzystanie coachingu w pracy ze sportowcami. Bartosz Berendt. Warszawa

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami Coaching Cafe w Warszawie.

Coaching Cafe to profesjonalne i wartościowe spotkanie organizowane przez największą międzynarodową organizację coachingową zrzeszającą sympatyków coachingu na całym świecie. Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które chcą w przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowe umiejętności i kompetencję od starannie dobranych prelegentów.

TEMAT WARSZTATU:

„Wykorzystanie coachingu w pracy ze sportowcami.” Bartosz Berendt. Warszawa

CEL WARSZTATU:

Celem spotkania będzie prezentacja metody pracy oraz technik i narzędzi wykorzystywanych w pracy z zawodnikami będących warsztatem pracy w sporcie.

TREŚĆ WARSZTATU:

Spotkanie prezentuje, jak podejście coachingowe jest z sukcesami wykorzystywane w profesjonalnym sporcie, którego nieodłączną częścią jest ciężki trening, przesuwanie granic i częste balansowanie na granicy zdrowia, gdzie ułamki sekund decydują o kwalifikacji na zawody, medalu i być albo nie być dla sportowca, a zawodnik, jak żadna inna osoba, poddawany jest presji oczekiwań i ocenie ze strony sędziów, rywali, komentatorów oraz publiczności.

Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, czym jest coaching w sporcie i jakimi zagadnieniami w pracy ze sportowcami zajmuje się coach lub trener przygotowania mentalnego zarówno w przypadku sportu indywidualnego, jak i zespołowego. Poznają też cechy charakterystyczne dla coachingu w sporcie odróżniające go od life coachingu i coachingu biznesowego.

Ponieważ sport może być również użyteczną metaforą innych aktywności, będzie to z pewnością okazja do przyjrzenia i zaadoptowania pomysłów pracy w sporcie do swojej praktyki, czy życia nawet jeśli aktywność sportowa nie jest głównym obszarem praktyki osób uczestniczących w spotkaniu.

PROWADZĄCY:

Bartosz Berendt MCC ICF

– obecnie pełni funkcję prezesa Izby Coachingu bieżącej kadencji, był prezesem zarządu polskiego oddziału ICF w kadencji 2011-2012.

Od ponad 5 lat pracuje w wyczynowym sporcie, wspierając zawodników i zespoły w realizacji celów sportowych i pozasportowych oferując wszechstronne wsparcie w przygotowaniu mentalnym. Pracował m.in. z zawodnikami biegów średnich, tancerzami, tenisistami, koszykarzami, trenerami MMA, gimnastyczkami i drużynami siatkarskimi.

Coachingiem zajmuje się od 2006 roku, prowadzi coaching indywidualny dla osób stojących u progu ważnych, życiowych zmian, odnajdujących się w nowej roli zawodowej lub osobistej, jak również coaching zespołowy dla liderów i zespołów współpracujących pod presją. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji przywódczych, motywacji i radzeniu sobie z emocjami.

Posiada akredytację coacha i superwizora Izby Coachingu oraz Master Certified Coach ICF. Ukończył Psychologię Sportu Pozytywnego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Studiował na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem Zespołu ds. Psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zrealizował ponad 3000 godzin coachingu, kilkadziesiąt warsztatów oraz prowadził wiele prelekcji i wykładów.

MIEJSCE:

PwC Polska sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Lecha Kaczyńskiego 14 w Warszawie

TERMIN:

25 czerwca 2018 w godz. 17:30-20:30

CENA BILETU:

Dla członków wspierających i zwyczajnych ICF Polska – bezpłatnie

Dla pozostałych osób – 50,00 zł

GDZIE KUPIĆ BILET?

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/wykorzystanie-coachingu-w-pracy-ze-sportowcami-197709/

KONTAKT:

Email: warszawa@icf.org.pl

Telefon: Dyrektor Oddziału Mazowsze Justyna Garbowska, +48 601 583 423

 

ZOSTAŃ CZŁONKIEM WSPIERAJĄCYM ICF POLSKA:

 

Opłata roczna dla członka wspierającego wynosi tylko 400 zł i upoważnia do korzystania bez limitu  Coaching Cafe i Learning Forum na terenie całej Polski. To naprawdę dobra oferta 

 Chcesz zostać członkiem? – Zapraszamy do kontaktu +48 601 583 423

 

 

Data

25 Cze 2018

Czas

17:30 - 20:30

Koszt

50,00zł

Etykiety

Coaching Cafe

Lokalizacja

PwC Polska Sp. z o.o.
Lecha Kaczyńskiego 14 Warszawa
Oddział

Prelegent

Bartosz Berendt
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *