Wewnętrzne spełnienie – Zen Coaching

Wewnętrzne spełnienie – Zen Coaching

Cele warsztatu:

W trakcie warsztatu uczestnicy otrzymają szereg prostych, ale bardzo skutecznych zasad i narzędzi, z którymi pracujemy w podejściu Zen Coachingu. Są one skupione na odkrywaniu i życiu z przestrzeni naszej wewnętrznej esencji, czyli jakości serca naszej prawdziwej istoty – źródła prawdziwego spełnienia. Zbadamy także relacje pomiędzy tym odkryciem a naszymi zewnętrznymi osiągnięciami, działaniami, marzeniami i celami. Zobaczysz również jak Coach w podejściu Zen Coachingu może wspierać innych.

Treść programu:

Program będzie wysoce partycypacyjny i zorientowany na proces. Obejmie on rozmowy, pytania i odpowiedzi, dialog, medytację prowadzoną, ćwiczenia w małych grupach i demonstracje coachingu. W trakcie warsztatu będzie również przerwa, celem wzmacniania więzi społecznych

Informacje o prowadzącym

Kåre Landfald jest twórcą Zen Coachingu i jego głównym nauczycielem. Zapoczątkował rozwój Społeczności Zen Coachów, która obecnie liczy ponad 230 Zen Coachów. Prowadzi roczny trening Zen Coachingu w Norwegii, Szwecji, Polsce, Republice Południowej Afryki, Holandii i Danii.
Kåre pochodzi z Norwegii i w latach 2004-2009 współtworzył Ängsbacka Centre for Personal Growth w Szwecji. W ciągu tych lata rozwinął podejście Zen do coachingu, inspirując się wieloma źródłami w tym: tradycyjnym podejściem do coachingu, buddyzmem zen, Diamond Approach (A.H. Almaas), Nonviolent Communication (Marshall Rosenberg), Great Freedom Teachings (Candice O´Denver).
Kåre otrzymał Licencjat z Filozofii oraz tytuł Magistra Zarządzania i Systemów Informatycznych (Sivilingeniør na NTH w Trondheim, Norwegia). Od 1997 r. Kåre Landfald pracuje jako consultant, coach, mediator w konfliktach, menadżer i nauczyciel rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w organizacjach. Wcześniej, przez kilka lat, Kåre angażował się w działania na polu stosunków międzynarodowych. Pracował dla ONZ, norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz jako konsultant w wielu organizacjach. Jego działania obejmowały sprawy dotyczące strategii redukcji ubóstwa, rozwoju organizacji, zapobiegania konfliktom, negocjacji, polityki ochrony środowiska, reformy ONZ i wiele innych.

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres: warszawa@icf.org.pl
płatność:
Członkowie ICF – bezpłatnie
Pozostałe osoby 150 zł – płatne przelewem

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisanie się pod adresem: warszawa@icf.org.pl

Sposób płatności: przelew
Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
Tytułem: ICF Mazowsze, Learning Forum, 24.04.2017, imię, nazwisko

Bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu: warszawa@icf.org.pl

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za uczestnictwo w Learning Forum orgaznizowane przez lokalny oddział ICF, proszę prześlij
• dowód zapłaty
• dane (nazwa firmy, adres, NIP)
do asystentki zarządu pani Aleksandry Krupskiej (info@icf.org.pl), która jest odpowiedzialna za wystawianie faktur za udział w tych spotkaniach. Wszelkie pytania odnośnie faktur także należy kierować do p. Aleksandry.

Data

24 Kwi 2017

Czas

17:30 - 20:30

Etykiety

Learning Forum

Lokalizacja

Collegium Civitas
Pl. Defilad 1
Oddział

Prelegent

Kåre Landfald
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *