W drodze do zdrowia

W drodze do zdrowia

W ramach Miedzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF 2017

Zapraszamy na warsztaty pt.: “W drodze do zdrowia”. 

Informacje o wydarzeniu:

Tematem warsztatów jest pojęcie zdrowia w życiu każdego człowieka. Szczególnie podkreślane będzie indywidualne znaczenie poczucia bycia zdrowym dla każdego człowieka. Celem spotkania jest skłonienie do refleksji na temat swojego zdrowia w sposób holistyczny. Każdy z uczestników będzie miał możliwość odkryć własne, osobiste znaczenia pojęcia “zdrowie” oraz zobrazować je w ćwiczeniu z wykorzystaniem metafor. Ponadto będzie można przyjrzeć się swoim myślom, przekonaniom krążącym wokół zdrowia, odkryć, jaką osobistą wartość stanowi zdrowie, jak można współpracować ze swoim zdrowiem. Spotkanie skłoni także do refleksji na temat wystawiania zdrowia na różnego rodzaju próby każdego dnia, powracania do zdrowia. Warsztaty będzie również okazją do znalezienia własnej strategii dbania o zdrowie, którą można zastosować w przyszłości.
Dzięki narzędziu coachingowemu “koło zdrowia”, uczestnicy warsztatu będą mogli uświadomić sobie, jakie czynniki wpływające na drowie są niezależne od nich, a nad czym można i warto pracować? Będzie można przyjrzeć się poszczególnym obszarom życia, które wpływają na zdrowie. Każdy z uczestników będzie mógł znaleźć w nich punkty, które wymagają wprowadzenia zmian w codziennym funkcjonowaniu.
Zgodnie z piramidą Dilts’a będzie okazja przyjrzeć się, powiązaniom pomiędzy funkcjonowaniem w środowisku, zachowaniom, przekonaniom i wartością w kontekście zdrowia.

Informacje o prowadzącej:

Małgorzata Głuszkowska:  dyplomowany coach, prowadzi sesje indywidualne (life coaching) dla osób stojących u progu ważnych, życiowych zmian, będących w konieczności odnalezienia się w nowej roli zawodowej lub osobistej. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji motywacyjnych, radzeniu sobie z trudniejszymi emocjami oraz stresem. Prowadzi też warsztaty oraz wykłady dla różnych grup zawodowych oraz dzieci.
Dzięki swojemu wykształceniu do człowieka podchodzi w sposób holistyczny, łącząc zagadnienia funkcjonowania mózgu i umysłu, z jego zachowaniem i emocjami. Kwestią nadrzędną jest dla niej przestrzeganie norm i zasad ICF.
Jest osobą pełną energii i pasji do ludzi. Jest otwarta na ich różnorodność i osobiste doświadczenia. Jej pasją od wielu lat jest taniec, a jego moc wykorzystuję także w sojej pracy z drugim człowiekiem.

Liczba miejsc ograniczona!

Kup bilet na www.icwkp18.evenea.pl

Do zobaczenia 19.05.2017 (piątek)

 godz. 10:00,

 Uniwersytet III wieku przy Fundacji Wiatrak

Data

19 maja 2017

Czas

10:00 - 11:30

Etykiety

Coaching Week

Lokalizacja

Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Fundacji Wiatrak
Bydgoszcz, ul Bałtucia 7
Oddział

Prelegent

Małgorzata Głuszkowska
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *