Smaki Clean Coachingu – Clean Space w pracy z polem

Smaki Clean Coachingu – Clean Space w pracy z polem

Wzorem dla Clean Coachingu jest terapeuta rodem z Nowej Zelandii – David Grove. Wyszedł on z założenia, że klient jest ekspertem od rozpoznawania problemów i ich rozwiazywania. Klient potrzebuje poznać siebie i sam decydować, kiedy jest gotowy do wprowadzenia zmian w swoim sposobie myślenia i postępowania. Clean Coach stara się o to, by stworzyć warunki i współpracować z procesem samo-poznania klienta.

Aby uszanować czystość procesu, Clean Coach posiada cztery niezbędne kompetencje, które można nazwać skrótowo
„ZNAM”:

  • Z jak Zaufanie do procesu i sprawczości klienta
  • A jak bezwarunkowa Akceptacja pojawiających się w procesie treści i emocji
  • N jak Neutralność w stosunku do doświadczenia klienta
  • M jak Minimalizm w stosowaniu technik i pytań Clean

W skrzynce z narzędziami Clean znajdują się techniki pracy z metaforą: Clean Language, Modelowanie Symboliczne i pracy z polem: Clean Space i Emergent Knowledge.

Warsztat jest okazja do poznania tej z nich, Clean Space, która wprowadza w arkana współpracy z przestrzenią i daje możliwość posmakowania na czym polega uświadamianie sobie własnej wiedzy.

W trakcie warsztatu:
– doświadczysz na sobie procesu Clean Space
– dowiesz się na czym polega facylitacja pracy z polem
– pojmiesz na czym polega rola facylitatora i postawa Clean
– dostaniesz informacje i zastosowaniu Clean Space i o formach szkolenia Clean Coachingu

Prowadzący 

Bogena PIESKIEWICZ, International Clean Coaching Trainer
Prowadzi szkolenia w języku francuskim od 2007 roku we Francji i Kanadzie, i polskim od 2010 kiedy zaczęła promować
szkolenia pod marką Clean Coaching Poland w Warszawie. Uczyła się bezpośrednio u Davida Grove’a (Emergent Knowledge) i jego uczniów Penny Tompkins i Jamesa. Posiada doświadczenie w terapii, coachingu indywidualnym i zespołowym. Wprowadza techniki i etykę Clean do coachingu pod nazwą Clean Coaching. Jest autorką „Przewodnika po Clean Coachingu”, który wkrótce ukaże się po polsku (2018 rok).
Magdalena ROBAK, trener, doradca, facylitator Clean Coaching Poland, w trakcie szkolenia na trenera Clean Od 1997 roku pracuje jako trener i wykładowca, od 2007 realizuje działania doradcze. Od 2015 włącza narzędzia Clean Coaching w działania rozwojowe dla firm (w pracy indywidualnej i z zespołami) oraz wprowadza podejście do zarządzania projektami (w pracy z zespołami i interesariuszami). Marzy, by organizacje, zespoły i ludzie szli swoją drogą świadomie. Wspólnie z Bartoszem Tymińskim założyła markę Clean Dynamics, w ramach której tworzy programy rozwojowe łączące Clean Language, pracę z przestrzenią i metaforą oraz rozwój konkretnych kompetencji organizacyjnych i osobistych. Należy do wiodącej grupy facylitatorów Clean, którzy wspierają działania organizacyjne i rozwojowe metody w Polsce.Informacje o Clean Coaching Poland:
www.cleancoaching.eu
FB: www.facebook.com/clean.coaching.polska/, blog sur FB CleanCoaching po polsku
Linkedin: www.linkedin.com/company/clean-coaching- polska

Data

10 Sty 2018

Czas

17:30 - 20:30

Etykiety

Learning Forum
Oddział
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *