PRZESTAŃ ODKŁADAĆ SIEBIE NA PÓŹNIEJ. WYJDŹ Z CIENIA NA JASNĄ STRONĄ DROGI

PRZESTAŃ ODKŁADAĆ SIEBIE NA PÓŹNIEJ. WYJDŹ Z CIENIA NA JASNĄ STRONĄ DROGI

Jeśli doświadczasz wypalenia pracą, jesteś sfrustrowana i tracisz nadzieję na lepsze jutro, Twoje życie nie daje Ci radości, satysfakcji i spełnienia, pragniesz rozwijać się i żyć po swojemu, czujesz, że spełnienie, sens i szczęśliwe życie to bezcenne dla Ciebie wartości, a mimo to nie potrafisz dokonać trwałej zmiany, warsztat PRZESTAŃ ODKŁADAĆ SIEBIE NA PÓŹNIEJ. WYJDŹ Z CIENIA NA JASNĄ STRONĘ DROGI jest właśnie dla Ciebie.
Podczas warsztatu opracujesz indywidualna mapę pożegnania z cieniem. W kameralnym kręgu kobiecej energii spotkasz się ze swoim pragnieniem – życiem utkanym z Twoich pasji i marzeń. Zajrzysz w głąb siebie w poszukiwaniu talentów, mocnych stron i kompetencji autentycznych z Twoją naturą i potrzebą serca. Staną się one podstawą budowania Twojej nowej Drogi. Wzmocnisz poczucie własnej wartości. Uwierzysz w moc swoich możliwości. Dowiesz się, jak wielki drzemie w Tobie potencjał.
Jako coach i trenerka od lat pracująca z kobietami, na co dzień spotykam się z syndromem wypalenia i frustracji związanej z brakiem satysfakcji z życia osobistego i/lub zawodowego. Świadomość, że większość ludzi całe życie funkcjonuje bez poczucia sensu i spełnienia stanowi dla mnie – i zapewne dla Ciebie również – niezwykle przygnębiającą perspektywę.
Życie w cieniu i poczucie wypalenia to także moje osobiste doświadczenie z przeszłości. Ja też czułam, że żyję nie swoim życiem, nie realizuję swojego potencjału oraz nie stoję po swojej stronie.
Jeśli też tego doświadczasz, spotkaj się ze mną w kameralnym gronie kobiet, które – tak jak Ty – pragną więcej od życia. Nasze spotkanie może być znakomitą okazją na spojrzenie w siebie i stanięcie po swojej stronie.

DLA KOGO:
Warsztat przeznaczony jest dla kobiet pragnących odkryć swój unikalny dar, osiągnąć życiowe spełnienie i sens tego, co robią.
To także ciekawa propozycja dla coachów, trenerów, nauczycieli i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym, zawodowym i duchowym.
Ze względu na warsztatowy charakter spotkana i styl pracy trenerki, warsztat przeznaczony jest maksymalnie dla 30 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Każda uczestniczka warsztatu otrzyma voucher na bezpłatną indywidualną konsultację coachingową z prowadzącą warsztat.

Zapisy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdqkNSX0UvfGkXywxPqDmz4MSn0MyxxloSS_rz4-c7oUjI4A/viewform
Prelegent:
Agnieszka Ostrowska
Coach Harmonii i Spełnienia
www.agnieszkaostrowska.info
Wspieram kobiety w odnajdywaniu i wytyczaniu autentycznej drogi życiowej opartej na pasji, sensie i spełnieniu. Czerpię z mądrości coachingu transpersonalnego i technik mindfulness, które pomagają budować życie na głębokich wartościach, sensie istnienia i poczuciu pełni.
Prowadzę autorski projekt DROGA KOBIET.PL, zrodzony z zawodowych i osobistych poszukiwań. Pracuję jako Coach Harmonii i Spełnienia, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego.
Współpracuję z Fundacją HINC SAPIENTIA. Jako Dyrektorka ds. Projektów fundacji aktywnie działam na rzecz szerzenia wiedzy o coachingu transpersonalnym, inteligencji emocjonalnej i duchowej.
Jestem animatorką i twórczynią społeczno-artystycznych projektów skierowanych do kobiet, miłośniczką fotografii, sztuk pięknych i słowa pisanego.
Prywatnie jestem samodzielną mamą dwóch nastolatek – Ani i Tosi oraz opiekunką suczek Mili i Puni i kotki Topci.

Data

19 maja 2017

Czas

14:00 - 15:30

Etykiety

Coaching Week

Lokalizacja

Collegium da Vinci, sala N306
Poznań, ul. Kutrzeby 10
Oddział
Agnieszka Ostrowska

Prelegent

Agnieszka Ostrowska
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *