Metoda TLA™ – transformujący coaching na poziomie ciała i duszy

Metoda TLA™ – transformujący coaching na poziomie ciała i duszy

Metoda TLA™ jest zaproszeniem w wielowymiarową podróż wewnątrz siebie. Celem warsztatu będzie pogłębienie samoświadomości, podążenie za mądrością ciała i wsłuchanie się w głos duszy. Uczestnicy będą mieli okazję, poprzez uważny dotyk i pogłębiające pytania, zaobserwować ograniczające ich schematy, zbliżyć sie do swojego autentycznego Ja i zainicjować zmianę na każdym z poziomów: ciała, emocji, myślenia, zachowania.

O prowadzącej:

AGATA OLSZEWSKA-SARAPATA – akredytowany coach PCC ICF, ECPC, dyplomowany psychology i trener, terapeuta i nauczyciel metody Life Impressions Bodywork.

W swojej praktyce coachingowej wspiera klientów w odkrywaniu swojego autentycznego Ja i projektowaniu życia w zgodzie ze sobą. Coaching łączy z pracą z ciałem, przez co wspiera klientów w holistycznej zmianie. Pogłębianie samoświadomości na różnych poziomach – szczególnie na poziomie ciała i duszy, jest jednym z podstawowych aspektów prowadzonych przez nią sesji. Jest autorką metody TLA™.

Ma doświadczenie w pracy z: kadrą menadżerską i zespołami w organizacjach, przedsiębiorcami, osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Aktualnie poza sesjami life-coachingu i TLA™ oferuje coaching zespołowy, warsztaty i szkolenia, wsparcie psychologczne, terapię manualną Life Impressions Bodywork. Prowadzi własną działalność Warsztat Rozwoju. Więcej informacji na agataolszewska.pl

Data

20 maja 2017

Czas

11:30 - 14:30

Koszt

20,00zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Coaching Week

Lokalizacja

Ogród Harmonii, ul. Przybyszewskiego 13
Oddział
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *