Friends forever? Moja relacja z samym sobą

Friends forever? Moja relacja z samym sobą

Wiele czasu i uwagi poświęcamy na co dzień naszym relacjom z: najbliższymi, znajomymi, współpracownikami, a nawet przypadkowo spotkanymi osobami. Dbamy o to, aby były one serdeczne, przyjazne i satysfakcjonujące. A ile czasu poświęcamy na relację z samym sobą? Jak serdeczna ona jest? „Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie”, a może jeszcze coś innego? Podczas warsztatu będziemy mieli okazję między innymi dzięki narzędziu Points Of You®:

  • przyjrzeć się naszej relacji z samym sobą,
  • określić co tej relacji służy, a co nie,
  • ustalić działania, które poprawią tę relację,
  • i… zbliżyć się do siebie.

 

Minimalna liczba osób: 6

Maksymalna liczba osób: 12

 

O prowadzącej:

Jest akredytowanym coachem (ACC ICF), trenerem biznesu, certyfikowanym praktykiem metody Points Of You® oraz autorką artykułów poświęconych coachingowi.

Jako coach pracuje z klientami w obszarach związanych z życiem osobistym, drogą zawodową oraz rozwojem małych przedsiębiorstw. Prowadzi również autorskie warsztaty rozwojowe inspirowane m.in. muzyką i… himalaizmem. W obu przypadkach wspiera klientów przede wszystkim w: dążeniu do bycia autentycznym, odkrywaniu swojego potencjału i wyznaczaniu celów w zgodzie z sobą.

Prywatnie jest entuzjastą muzyki i kolekcjonerką koncertowych emocji. Obok muzyki, którą uważa za największe źródło inspiracji w swoim życiu, fascynują ją również herosami, którymi w jej oczach są himalaiści i maratończycy. W pracy coacha uwielbia moment, gdy klienci odkrywają w sobie pierwiastek himalaisty!

Więcej na: https://www.facebook.com/MonikaBulaCoach/

 

Data

20 maja 2017

Czas

09:00 - 11:00

Koszt

20,00zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Coaching Week

Lokalizacja

Ogród Harmonii, ul. Przybyszewskiego 13
Oddział

Prelegent

Monika Buła ACC
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *