Coachingowe rozważania nad szczęśliwą stroną życia

Coachingowe rozważania nad szczęśliwą stroną życia

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF 2017

Zapraszamy na warsztaty: “Coachingowe rozważania nad szczęśliwą stroną życia”

POZYTYWNIE – KREATYWNIE, czyli coachingowe rozważania nad szczęśliwą stroną życia – warsztaty prowadzone z wykorzystaniem metody Points of You®

Warsztaty dla każdego, kto wierzy, że spełnione, dobre życie ma sens. Dla każdego, kto chciałby w atmosferze akceptacji, życzliwości i otwartości odkryć ważne dla siebie, dające dużo siły i motywacji źródła osobistego szczęścia. Dla każdego kto jest zainteresowany budowaniem życia, w sposób świadomy, w zgodzie z sobą i dla siebie. Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi, ze sporą dawką humoru, ale też z wymaganą uważnością dla spraw ważnych i poważnych.

Anna Śliwińska-Sączek Coach ACC ICF, trener kreatywnej metody Points of You®, trener biznesu i rozwoju osobistego, master NLP, absolwentka Bankowości, Marketingu i Psychologii Pozytywnej. Moja droga zawodowa to 20 lat cudownych doświadczeń w pracy z ludźmi i dla ludzi, jako przedsiębiorca, menadżer, doradca, trener, coach. Na co dzień wspieram firmy i organizacje w tworzeniu biznesu z ludzką twarzą oraz osoby prywatne w poszukiwaniu swojego autentycznego JA, aby odważnie i skutecznie działać w życiu zawodowym, sportowym czy osobistym. Pracuję zarówno w procesach grupowych jak i indywidualnych. Po godzinach … z pasji do tańca – zgłębiam tajniki flamenco, z młodzieńczej miłości do koszykówki – kibicuje toruńskim drużynom basketu, z potrzeby ciąglego poznawania i doświadczania – droga rozwoju to moja droga. Zapewniam bezpieczną przestrzeń do odważnych przemian.

Liczba miejsc ograniczona

Kup bilet na www.icwkp20.evenea.pl

Do zobaczenia 20.05.2017, 

godz. 12:00-15:00, 

Pozytywna Rozwojownia, Bydgoska 14, Toruń.

Data

20 maja 2017

Czas

12:00 - 15:00

Etykiety

Coaching Week

Lokalizacja

Pozytywna Rozwojownia
Pozytywna Rozwojownia, Bydgoska 14, Toruń
Oddział

Prelegent

Anna Śliwińska-Sączek
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *