Coaching transpersonalny – skuteczne narzędzie przynoszące trwały efekt

Coaching transpersonalny – skuteczne narzędzie przynoszące trwały efekt

Termin „coaching transpersonalny” po raz pierwszy został użyty przez sir Johna Whitmore’a, który odkrywszy niedoskonałość stworzonego wcześniej przez siebie modelu GROW uznał, że o wiele bardziej skuteczny jest model transpersonalny – mający swe źródła w psychologii transpersonalnej (której jednym z autorów był Abraham Maslow – autor piramidy potrzeb), a jeszcze wcześniej w psychosyntezie stworzonej przez Roberto Assagioli’ego.

Coaching transpersonalny to praca z coacheem (klientem) z poziomu transpersonalnego (ponadosobowego) „JA”, które umiejętnie prowadzone przez coacha jest zdolne do zarządzania swoimi osobowościami oraz ich komunikowania – zarówno na osi czasu, osi ról społecznych tworzonych przez coacheego oraz osi zawierającej osobowości o różnym poziomie motywacji, proaktywności i rozumienia celów. To niezwykle skuteczne i precyzyjne narzędzie dające trwały efekt pozytywnej zmiany w kliencie procesu. Co więcej, wielu światowych ekspertów wskazuje, że to właśnie model transpersonalny stanowi przyszłość coachingu.

Warsztat przeznaczony jest dla coachów, trenerów, osób wspierających rozwój innych oraz wszystkich zainteresowanych esploracją własnego rozwoju.

„Samoświadomość pokonuje strach, mający zasadniczy wpływ na obszary ludzkiej koncentracji. Model coachingu transpersonalnego buduje dojrzałość ludzi, uruchamia w nich zdolność do nauki z własnych doświadczeń, dzięki czemu wzrastają szybciej” powiedział Sir John Whitmore (Institute of Human Excellence)
Zapisy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdqkNSX0UvfGkXywxPqDmz4MSn0MyxxloSS_rz4-c7oUjI4A/viewform

 

Prelegent:

Jarosław Gibas – socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz psychologii transpersonalnej. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z zakresu zarządzania emocjami, inteligencji duchowej, coachingu transpersonalnego oraz technik i narzędzi medytacyjnych. Więcej informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jarosław_Gibas

Data

19 maja 2017

Czas

16:00 - 18:00

Koszt

wydarzenie bezpłatne

Etykiety

Coaching Week

Lokalizacja

Collegium da Vinci, sala N304
Poznań, ul. Kutrzeby 10
Oddział
Jarosław Gibas

Prelegent

Jarosław Gibas
Strona WWW
http://jaroslawgibas.com/
QR Code

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *