
PONIEDZIAŁEK 16 MAJA – LUBLIN
Monika Pulińska- Sztorc, Edyta Dyrka
Dress code wysokiej wrażliwości - czyli jak żyć i pracować w zgodzie ze swoją wrażliwością
Czym jest wysoka wrażliwość ? Jak wykorzystać swoją wrażliwość by czerpać z niej jak najwięcej,
a jednocześnie nie dać się pokonać przez wyzwania jakie stawia współczesny świat i rynek pracy ?Jak żyć we własnym tempie, świadomie i w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami ? Jak odwrócić uwagę od tego co kłopotliwe, a w zamian skupiać się na swoim potencjale i własnych zasobach ? Jak budować zaufanie do siebie i wzmacniać poczucie własnej wartości tak w życiu prywatnym jak i zawodowym ? Jak radzić sobie ze swoją wrażliwością i emocjami, które jej towarzyszą, tak by lepiej pracować i żyć?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań odnajdziesz na tym wyjątkowym warsztacie, który został zaprojektowany przez dwie różne, a jednak wysoko wrażliwe kobiety – mentorkę wysokiej wrażliwości/coacha i psycholożkę/doradczynię zawodową, co będzie także okazją do doświadczenia odsłon wysokiej wrażliwości.
Warsztat ten jest szczególnie skierowany do osób, które: – potrzebują zrozumieć siebie i uświadomić sobie więcej, – są zainteresowane określeniem rodzaju i stopnia swojej wrażliwości poprzez kontakt ze sobą – swoimi myślami, ciałem i emocjami, – chcą dowiedzieć się czym jest wysoka wrażliwość, skąd się bierze i jak się przejawia w życiu codziennym oraz jaki ma wpływ na pracę/zawód który wykonujemy.
Podczas warsztatu zabierzemy Cię w niezwykłą podróż w stronę zdefiniowania i odkrywania Twojej wrażliwości, określenia jej rodzaju i poziomu jej natężenia. W podróży tej zaprosimy do poszukiwania Twoich wewnętrznych zasobów oraz odnalezienia najlepszych dla Ciebie sposobów na zaakceptowanie Twojej wrażliwości taką, jaka ona jest. Spróbujemy poprzez zmianę perspektywy zaprosić do określenia własnych strategii na odnalezienie się w miejscu pracy i czerpania z niej pełni satysfakcji
i możliwości. Zainspirujemy do poszukiwania pracy mogącej wyrażać misję życiową oraz do odnajdywania poczucia sensu i spełnienia w pracy, którą wykonujemy.
Będziemy pracować w formie coachingu grupowego, – poznając moc coachingowych narzędzi m.in. karty Points of You, stosując ćwiczenia z elementami mindfulness oraz dramy – doświadczając i inspirując się metaforą i obrazem.
Monika Pulińska- Sztorc – Jest life coachem i członkiem ICF, mentorką Wysokiej Wrażliwości, dyrektorką Oddziału ICF w Lublinie oraz prawniczką i przedsiębiorcą – właścicielką w “Sztuka wrażliwości. Usługi coachingowe”. Promuje idee profesjonalnego coachingu, opartego o kompetencje i zasady etyczne ICF. Jako coach i mentor wspierający pracuje głównie z wysoko wrażliwymi kobietami (mamami) i jest skoncentrowana na wspieraniu Mentee/Coachee w odkrywaniu jego wrażliwości, własnych myśli i uczuć oraz w znajdowaniu najlepszych dla niego rozwiązań i kształtowaniu drogi dalszego rozwoju. Proponuje doświadczanie pracy z obrazem i metaforą. Prowadząc sesje indywidualne i warsztaty grupowe dla kobiet – inspiruje do zmian, zwiększenia samoświadomości, łagodności i wyrozumiałości dla siebie, ukazuje jak we własnej wrażliwości odkryć siłę, nabrać pewności siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości. Uwielbia słuchać i BYĆ z drugim człowiekiem. Obecnie pracuje w fundacji Aktywizacja, gdzie “zawodowo” wspiera osoby z niepełnosprawnościami.
„Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją wrażliwością… bo być sobą i siebie pokochać to prawdziwa sztuka. Sztuka Wrażliwości.”
Edyta Dyrka – Psycholog, coach, trener, doradca zawodowy, uczestniczka programu Internship (USA). Ekspert rynku pracy. Specjalizuje się w warsztatach dotyczących funkcjonowania na rynku pracy, rozwoju potencjału, wdrażania zmian osobistych i zawodowych. Kwalifikacje coacha zdobyte w Polskiej Szkole Coachingu Metrum w Katowicach oraz na licznych warsztatach i kursach.
Jako coach pomaga ludziom budować satysfakcjonujące życie zawodowe, towarzyszy przy dokonywaniu wyborów życiowych. Przez ostatnie 17 lat pracowała z wieloma osobami pomagając im odkrywać własny potencjał i planować własną ścieżkę kariery.
W swojej pracy zawodowej – jako wykładowca, trener, coach wykorzystuje różne techniki i formy pracy, przede wszystkim jednak ważny jest drugi człowiek. Zafascynowana dramą jako formą ekspresji i rozwoju, profesjonalną wiedzę zdobywa w Szkole Drama Way. Jest autorką bazującej na dramie innowacji społecznej, pomagającej młodym ludziom w wejściu na rynek pracy “Teatr Rynku Pracy. Scena 19-25”. Obecnie pracuje w fundacji Aktywizacja, gdzie “zawodowo” wspiera osoby z niepełnosprawnościami.
MIEJSCE: Dalimex Sp. z o.o.,
ul. Lubartowska 74a, Lublin
17.00 – 20.00
UWAGA! Nie wystawiamy zaświadczeń dla uczestników za udział w webinarach w ramach International Coaching Week
DO ZOBACZENIA ONLINE!