ICF Coaching Week 2017

Co to jest Coaching Week? 
Dlaczego warto uczestniczyć w Coaching Week? 
Kiedy odbywa się Coaching Week?

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu.

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu coachowie na całym świecie organizują w swoich społecznościach lokalnych szereg interesujących wydarzeń, oferują także swoje usługi pro bono, by umożliwić doświadczenie coachingu i płynących z niego korzyści.

Organizatorem i głównym sponsorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA. To największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF skupiają się na rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.
Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Poland. Celem ICF Poland jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global.

W tym roku Międzynarodowy Tydzień Coachingu odbywa się w terminie 15-21 maja 2017.

2017 Maj

Zbigniew Kieras MCC

Certyfikowyny Coach MCC, ICF; ICC, Joseph O’Connor; Professional Coach, Erickson College International; Organization and Relationship System Coach, NLP Master Trainer, The University of California, Robert B. Dilts, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Joanna Czarnecka

Autork wielu nowatorskich rozwiązań projektowych dotyczących zmiany kultury organizacyjnej i systemów kompetencyjnych w złożonych strukturach organizacyjnych. Autorka tekstów metaforycznych i terapeutycznych.

Kaja Romanowicz

Specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (cert PTTPB nr 82), trener umiejętności społecznych. Na co dzień pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na oddziale oraz prowadzi własną firmę szkoleniowo – terapeutyczną.

Michał Bloch MCC

Psycholog i certyfikowany coach International Coach Federation (ICF) na poziomie Master Certified Coach (MCC). Mentor i doradca freelancerów, twórca programu „Wolny Lancer”. Prezes Zarządu Pracowni Coachingu NOVO.

Norbert Grzybek

Posiada certyfikacje ICC, Mindsonar Polska, AQR International. Konsultant, project manager, trener, coach i mentor. Znakomita większość jego pracy opiera się na życzliwości, humorze i stawianiu wyzwań. Czyli… prowokatywności…

Tomasz Zawadzki

Dyrektor generalny MindSonar Polska – systemu do pomiaru psychologicznego MindSonar. Facylitator, coach i konsultant biznesowy globalnej firmy szkoleniowej - Richardson. Prywatnie ojciec 3 dorosłych córek.