Opole – Galeria

Opole ... ze światła poczęte, z deszczu wyżęte...

Opolska Wenecja: "Ze światła poczęte  Moje miasto. Z deszczu wyżęte  Moje miasto....

Filmy

Coach z pasją – 2013

10-ty Oddział International Coach Federation założony w 2013 roku. Do życia powołany przez Prezes ICF Polska w latach 2012-2014 Annę Cywińską. Film odpowiada na 2 pytania: Kim jesteśmy? Jakie są Nasze pasje? Co Nas łączy?

Coaching Week – 2014

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to wydarzenie organizowane na całym świecie w 3 tygodniu maja. Dla Oddziału ICF Opole jest to ważny rok, ponieważ organizujemy to wydarzenie po raz pierwszy, po drugie decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej zawód Coach został wpisany na listę zawodów. W klasyfikacji coach został umieszczony w pozycji 235920 "Trener osobisty (coach, mentor, tutor)".“

Coaching Week – 2015

Z inicjatywy Prezesa ICF Polska Artura Michalskiego, rok 2015 to rok pod hasłem: "Grow with coaching.. grow with ICF... " Jest to wyjątkowy rok dla społeczności coachów z całego świata, którzy świętują 20 rocznicę powstania ICF Global i 10 rocznicę powstania ICF Polska poprzez sadzenie drzew, jako symbolu rozwoju i wzrostu. ICF Opole zaprasza do świętowania lokalnych przedstawicieli biznesu, którzy stawiają na rozwój swoich pracowników.

IV Akademia Coachingu – Turawa 2015

Tematem przewodnim IV Akademii Coachingu była: SUPERWIZJA, MENTORING I PRACA ZESPOŁOWA. W akademii wzięło udział 73 akredytowanych przez International Coach Federation coachów z całej Polski. Oddział ICF Opole był organizatorem wydarzenia i został wyróżniony przez Zarząd ICF Polska za zaangażowanie w pracę na rzecz rozwoju ICF Polska oraz pasję budowania struktur lokalnych. Podsumowaniem tego wyjątkowego wydarzenia jest film, który odpowiada na pytania: Kim jesteśmy? Co robimy? Jak pracujemy?

TARGI Kobiety w Centrum – 2016

Kobiety Kobietom. W ramach współpracy z Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, coachowie z Oddziału ICF Opole mieli możliwość przygotowania podczas TARGÓW Kobiety w Centrum: panelu dyskusyjnego na temat coachingu, 6 warsztatów rozwojowych dla kobiet, wystawy na temat badań skuteczności coachingu, panel sesji indywidualnych.

Coaching Week – 2016

Trzeci Coaching Week na Opolszczyźnie przebiegł pod hasłem: Grow with coaching... grow with ICF... Do współtworzenia tego wydarzenia zaprosiliśmy Naszych lokalnych partnerów biznesowych. Mieszkańcom Opolszczyzny zaproponowaliśmy 4 obszary do pracy: komunikację interpersonalną, odkrywanie siebie, kreowania marki własnej oraz budowanie relacji.

Oddział ICF Opole 2013-2016

Oto Nasza trzyletnia historia