International Coach Federation Polska zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji i Targach Coachingu pt. „Rozwijaj biznes i życie z coachingiem”. Wydarzenie odbędzie się 21-22 marca 2017 roku w Warszawie (Pałac Kultury i Nauki). Udział w targach jest bezpłatny. W przypadku konferencji dostępnych jest kilka rodzajów biletów.

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm związanych z branżą coachingową. Wystawiać się będą organizacje wspierające profesjonalny coaching, firmy oferujące szkolenia, narzędzia, a także usługi dla coachów. Nie zabraknie również atrakcji dla osób, które szukają fachowej literatury lub chcą dowiedzieć się więcej o coachingu.

Równolegle będzie odbywać się Konferencja, na której gościć będą światowej klasy eksperci z pogranicza nauki, psychologii, biznesu oraz coachingu. Osoby, które przyciągają tłumy, dzięki swoim dokonaniom, wiedzy i charyzmie. Tym razem ich prelekcji będzie można wysłuchać na żywo w Polsce.

Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli pogłębić wiedzę na temat coachingu, budowania coachingowej kultury organizacyjnej i najbardziej efektywnych metod rozwojowych. Zapraszamy także do świata, w którym przez dwa dni można pogłębiać swoją świadomość, usprawnić komunikację, pracować z emocjami, odkrywać najnowsze metody coachingowe, czy rozwijać swój potencjał.

Podczas zbliżającej się Międzynarodowej Konferencji i Targów Coachingu będzie także można poznać nowych ludzi i nawiązać wartościowe relacje.

Grow with coaching … grow with ICF!

 

Podczas Konferencji wystąpią między innymi tacy prelegenci jak:

Dr Marcia Reynolds MCC (USA)

Specjalista od inspiracji, motywacji i angażowania, jedna z pierwszych osób na świecie, która zdobyła akredytację na poziomie MCC ICF, zasłynęła wsparciem firmy, która w ciągu trzech lat od prawie bankruta stała się jedną z najlepiej notowanych na giełdzie; do jej klientów należą największe korporacje na świecie.

Hilary Oliver (Wielka Brytania)

Nowa Prezes ICF Global, coach PCC ICF z wieloletnim doświadczeniem pracy z liderami w największych międzynarodowych firmach.

Magda Mook (USA)

Executive Director & CEO ICF, specjalista w dziedzinie coachingu systemowego.

Leda Turai-Petrauskiene MCC (Litwa)

Zastępca Prezes ICF Global, coach MCC ICF, specjalista w budowaniu kultury coachingowej, wieloletni superwizor ICF.

John Moore PCC (USA)

Absolwent Akademii Wojskowej West Point, emerytowany oficer, zajmuje się rozwojem przywódców od ponad 35 lat. Założyciel firmy Moore Strenght Executive Leadership and Business Advisors. Twórca modeli rozwoju wybitnego przywództwa w organizacjach jak i modeli kultury organizacyjnej wspierającej ciągły wzrost.

Bill Harris (USA)

Autor wielu opatentowanych narzędzi wspierających rozwój osobisty, występował na scenie obok takich osobistości jak Dalai Lama, Sir Richard Branson, Jack Canfield, czy dr Stephen Covey.

Judy Weiser (Kanada)

Światowej sławy prekursorka fototerapii i wykorzystania jej elementów w coachingu.

Dr Jaap Hollander (Holandia)

Psycholog behawioralny, mistrz coachingu prowokatywnego. Autor 10 książek. współzałożyciel Instytutu Psychologii Eklektycznej, którego misją jest pomaganie ludziom w wykorzystywaniu i rozwijaniu wewnętrznych zasobów. Twórca narzędzia psychometrycznego MindSonar.

Prof. Jonathan Passmore (Wielka Brytania)

Uhonorowany licznymi nagrodami ekspert w dziedzinie psychologii przywództwa. Autor 30 książek.

Rae T. Chois MCC (Kanada)

Coach transformacyjny MCC ICF, autorka bestsellerowych publikacji na temat coachingu, nauczyciel i mentor dla kilkuset coachów na całym świecie

Dr. Maria de los Angeles Rivera ACC

Jest prezesem COACHING Advance Personal. Jest również certyfikowanym coachem, mentor coachem, posiada certyfikat z NLP, pozytywnej dyscypliny, Techniki Emocjonalnej Wolności oraz reiki. Obecnie jest prezesem Puertorykańskiego oddziału ICF oraz dyrektorem ds. wirtualnego programu PR w ICF Global.

oraz wielu świetnych coachów z Polski i świata, którzy poprowadzą inspirujące i praktyczne prelekcje i warsztaty.

Wszystkich prelegentów i prowadzących warsztaty możesz zobaczyć tutaj

ZAPRASZAMY!

Wydarzenie dofinansowane przez ICF Global.